Меню

Декоративні покриття

Ми не можемо уявити світ без фарб і кольорів. Тому ми хочемо дати можливість кожному влаштувати свій світ за своїм смаком, у красивих кольорах, що приносять радість і творче натхнення. Фарби і покриття стали настільки простими у застосуванні, що більшість продуктів підходять для самостійного використання.

За допомогою нашого широкого асортименту брендів для захисту і декорування різних поверхонь ми намагаємося співвіднести фарби з бажаннями і потребами клієнтів, а також зі світовими тенденціями.

Бренд Helios, будучи найбільшим декоративним брендом у Групі Хеліос, пропонує широкий асортимент покриттів для захисту і декорування різних поверхонь. Група продуктів BORI, TESSAROL, NITRO, SPEKTRA і IDEAL є результатом безперервного технологічного удосконалення і синонімами високої якості і екологічності.

Бренд Belinka пропонує захисні покриття для деревини вже протягом близько 50 років, розробляючи нові засоби захисту і покращення зовнішнього вигляду деревини. Наші експерти розробляють і дотримуються світових тенденцій у сфері покриттів, і знаходять інгредієнти, що покращують якість продукції Belinka, призначеної в основному для кінцевих споживачів.

Бренд Miks Color пропонує широкий асортимент покриттів, що виробляються і продаються переважно в Україні, для декорування і захисту усіх видів поверхонь. Високий професіоналізм співробітників забезпечує високу і стабільну якість продукції Miks Color, яка в змозі задовольнити найвимогливіших клієнтів.