Меню

Aquavita Intermediate Spray H

Опис

Aquavita Intermediate Spray H – це безбарвний матеріал, який наноситься на поверхню деревини, оброблену просочувачем. Проміжне покриття запобігає зашліфовуванню біоцидного просочувача, а також додатково захищає торцеву поверхню.

СПОСІБ НАНЕСЕННЯ

Перед застосуванням Aquavita Intermediate Spray H ретельно перемішується. Матеріал готовий до нанесення у стані постачання і не потребує розведення. Нанесення airless или airmix розпилюванням з товщиною мокрої плівки 120-150 мкм.

Призначення

Матеріал застосовується  для утворення проміжного шару між просочувачем Aquavita Impregnant і лазуррю Aquavita Top Coat або емаллю Aquavita Email. Наноситься розпилюванням. Після нанесення покриття Aquavita Intermediate Spray H поверхня шліфується шліфувальним папером зернистості 180 – 220, а потім фарбується оздоблювальною лазуррю або емаллю на водній основі, стійкою до атмосферного впливу.

Матеріал застосовується для захисту деревини різних порід. Для захисту деревини, яка містить високу концентрацію таніну, рекомендується застосовувати проміжне покриття Aquavita Intermediate Spray.

ТЕХНИЧЕСКАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА
Густина
1,03 кг/л
В'язкість
Мін. 50 Mpas
Зовнішній вигляд
Рідина
Вміст сухої речовини
35%
Колір
Безбарвний (коліруется пастами BW)