Меню

Aquavita impregnant Dip&Brush

Опис

Aquavita Impregnant Dip&Brush – це фунгіцидний просочувач для профілактичного захисту деревини від синяви та гниття. Просочувач призначається для професійного застосування.

СПОСІБ НАНЕСЕННЯ

Перед застосуванням Aquavita Impregnant Dip&Brush ретельно перемішується. Матеріал готовий до нанесення у стані постачання та не вимагає розведення. Нанесення зануренням, обливанням або пензлем. Після занурення або обливання деталі підвішуються для сушіння.  Через 1-2 год. покриття сухе і готове до шліфування.

 

Призначення

Засіб застосовується для  профілактичного захисту будівельних теслярських виробів і будівельної деревини, які не знаходяться в постійному контакті із землею або водою. Засіб є основним захистом будівельних теслярських виробів та інших виробів з деревини, які знаходяться в умовах експлуатації, що класифікуються по ступеню від 1 до 3 (DIN EN 335),  і не ушкоджені шкідниками. Дерев’яні елементи, які зазнають атмосферного впливу в умовах 3-го ступеня  (вікна, двері, фасадні покриттяя, огорожі, жалюзі) після нанесення Aquavita Impregnant Dip&Brush необхідно додатково захистити покриттями, стійкими до атмосферних впливів.

Технічні характеристики
Густина
1,03 кг/л
В'язкість при потавці
DIN 4 при 20°C 55 сек.
Зовнішній вигляд
рідина
Вміст сухої речовини
16%
Колір
Безбарвний (колірується пастами BW)