Меню

Покриття для Металообробної Промисловості

Покриття Хеліос для металообробної промисловості відповідають широкому ряду вимог різних сфер промисловості і ринків. Їх функціональні властивості і практичність постійно удосконалюються, також до лінійки стандартних покриттів на основі розчинників ми додаємо нові, екологічно безпечні продукти на водній основі, і покриття з більш високим вмістом твердої речовини. Наші «мікс»-системи також швидко задовольняють вимоги клієнтів щодо особливої якості покриття, кольору і обсягу.
Коли мова йде про покриття для металургійної промисловості, велике значення має консультація з правильного вибору покриття. Остаточний вибір залежить від таких факторів, як матеріал, форма, ступінь схильності до зовнішніх впливів, функціональне призначення і т.п. Наші експерти підкажуть Вам краще рішення і дадуть рекомендації щодо приготування і використання, що гарантує довговічність пофарбованих поверхонь.

Захисні покриття Промислові Покриття Загального Призначення Жаростійкі Системи Електроізоляційні Лаки Рулонні Покриття Комерційні Перевезення Покриття для Залізничного Транспорту AСЕ-Покриття OEM-Покриття для Автотранспорту