Меню

Корпоративна етика – Базові цінності

Базові цінності HELIOS – дії сьогодні для кращого завтра!

В HELIOS ми прагнемо до постійного вдосконалення для надання кращої підтримки забезпечення потреб наших партнерів і клієнтів, застосовуючи в щоденній роботі високі світові стандарти, інноваційні рішення, а також кращий світовий досвід. Наші спільні переконання і основні принципи зібрані в Базових цінностях HELIOS. Базові цінності HELIOS складають основу наших дій і зобов’язують нас до поведінки, яка веде до досконалості у всіх бізнес-процесах. Цінності визначають наші відносини один з одним, з навколишнім середовищем і діловими партнерами.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми маємо високі зобов’язання перед навколишнім середовищем, здоров’ям та безпекою наших працівників. Ми працюємо з ентузіазмом і усвідомлюємо відповідальність на всьому ланцюжку цінностей.

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА КЛІЄНТА

З постійною увагою до розуміння потреб та очікувань наших ділових партнерів ми створюємо відносини, основані на довірі. Завдяки інноваційним та творчим підходам ми швидко реагуємо на зміни і прагнемо до постійного вдосконалення та позитивних результатів.

ШВИДКІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки оперативним і продуманим рішенням ми ефективно працюємо над змінами та потребами на ринку та забезпечуємо якісні рішення. Для досягнення цілей ми вибираємо найбільш оптимальний спосіб отримати відмінні результати в короткостроковій перспективі.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми постійно вдосконалюємо наші знання та піклуємось про професійний та особистий розвиток. Через навчання протягом усього життя ми підвищуємо значимість працівників, компанії та наших ділових партнерів. Завдяки надійності, шанобливому ставленню та етичним принципам ми зберігаємо репутацію і в найбільш вимогливих ситуаціях.

КОДЕКС етики HELIOS об’єднує всю групу компаній!

Прихильність HELIOS базовим стандартам, які забезпечують хороші умови на робочому місці і прозорі ділові відносини, викладена в Кодексі поведінки. Цей Кодекс поведінки є обов’язковим для всіх співробітників HELIOS у всьому світі. Всі наші менеджери та співробітники несуть особисту відповідальність за знання Кодексу поведінки та його дотримання.

Знання, розуміння та дотримання Кодексу є невід’ємною частиною того, хто ми є в HELIOS. Наш Кодекс визначає, як ми розуміємо свої обов’язки, представляє наші зобов’язання стосовно навколишнього середовища, здоров’я і безпеки та бажаної культури спілкуваня. Він пропонує нам інструкції щодо запобігання конфліктам інтересів і відносин з колегами, партнерами та іншими зацікавленими сторонами.