Меню

Зробимо світ зеленішим!

Тра4

Турбота про навколишнє середовище закладена в основних принципах компанії HELIOS. Наша амбіція – відповідально ставитися до природи та діяти щодо клімату згідно наших ланцюгів цінностей. Ось чому ми ставимося до зміни клімату за допомогою бізнес-моделі, яка зменшить наш вплив на навколишнє середовище.

Станом на 2020 рік, ми прагнемо покращити екологічні показники та побудувати нейтральне вуглецеве майбутнє у компанії HELIOS. В рамках ініціативи “Зробимо світ зеленішим”, ми зосередимось на відчутних «зелених діях» у чотирьох пріоритетних сферах:

Продукція
Завдяки нашій продукції та рішенням ми створюємо цінності для своїх клієнтів і позитивно впливаємо на навколишнє середовище. Ми розробляємо нові покриття та рішення з метою зменшення споживання всіх видів ресурсів та вуглецевого сліду від нашої продукції. У той же час ми допомагаємо нашим замовникам вдосконалювати свої процеси для довговічності покриття або загальної оптимізації процесу.

Виробництво
Ми прискорюємо наші дії для більш ефективної роботи, відповідального управління ресурсами та матеріалами, а також для зменшення викидів, відходів та всіх інших наслідків.

 

Закупівлі
Ми зменшуємо вплив, застосовуючи поновлювані та відновлювані види сировини та енергії. Наша співпраця з постачальниками базується на критеріях надійності та екологічних вимогах.

 

Люди
Ми прагнемо інтегрувати екологічно чисті дії та вибір у свою щоденну роботу в усіх сферах нашої діяльності. Наша мета – заохотити всі зацікавлені сторони до вжиття заходів щодо пом’якшення наслідків зміни клімату.

 

Девід Кубала, генеральний директор компанії HELIOS:

“У компанії HELIOS ми готові вирішувати глобальні проблеми клімату екологічними діями, які мають значення не тільки для нашого бізнесу, але і для наших працівників, громад та навколишнього середовища.”

Зробимо світ зеленішим разом!
Будьте в курсі додаткової інформації про дії HELIOS щодо навколишнього середовища та клімату. Щомісяця ми будемо інформувати вас про останні події та екологічні дії в різних сферах, щоб покращити наші екологічні показники та побудувати нейтральне вуглецеве майбутнє.