Меню

Remsolar – покриття для більш екологічного майбутнього

Чер16

На сьогоднішній день фотоелектрика залишається гарячою темою на міжнародній арені. У засобах масової інформації та у Інтернеті можна знайти докладну інформацію, необхідну літературу і дослідження, та й навколо нас вже багато сонячних панелей на дахах. Проте, нанесення покриттів на сонячні панелі, а особливо на зворотню панель – це, здебільшого, новаторська робота. Поки що додаткові плівки в основному використовуються для захисту основної плівки.

В компанії Rembrandtin Lack, що є частиною компанії HELIOS, спеціальна команда разом із зовнішніми партнерами та експертами прийняли виклик по розробці нової серії покриттів Remsolar, призначених для захисту зворотньої панелі. Оскільки ця галузь є абсолютно новим ринком для покриттів, багато часу було також витрачено на складання процедур випробувань та участь у розробці стандартів якості для фотоелектричної промисловості.

Основне призначення цього типу покриттів:

  • Електрична ізоляція
  • Захист від вологи
  • Захист від УФ випромінювання
  • Оптичні аспекти (колір)

Глобальний ринок фотоелектричної енергії

Ринок фотоелектричної енергії дійсно є глобальним. Враховуючи те, що багато виробників зворотніх панелей і модулів знаходяться у Китаї, Азія, безумовно, знаходиться у центрі уваги. Проте Європа також демонструє значні темпи зростання у даній сфері. Огляд ринку ЄС для сонячної енергетики на 2019 – 2023 рр. прогнозує на 2020 рік приріст у 26%. Найбільше зростання очікується у Іспанії, далі йдуть Німеччина, Нідерланди, Франція і Польща. Крім того, ринки, що розвиваються, таких країн як, зокрема. Індія, Саудівська Аравія і Єгипет поставили дуже амбітні цілі у сфері відновлюваних джерел енергії, що збільшить попит на сонячні установки.

Майбутнє фотоелектричних покриттів

У всьому світі частка фотоелектричної енергії буде значно зростати. Ми очікуємо, що у майбутньому фотоелектричні конструкції будуть вмонтовані у будівлі вже на етапі будівництва (як фасади, балкони і т. п.), те ж саме стосується і автомобілів. Внаслідок цього, до покриття будуть нові вимоги щодо кольорової гами і термінів гарантії.

Ми, співробітники компаній Rembrandtin і HELIOS, вважаємо, що правильна політика дасть поштовх до розвитку відновлюваної та екологічно чистої енергії. Те саме стосується і зростання фотоелектричної промисловості, де основними якостями цієї форми енергії будуть екологічна раціональність і низькі витрати. На даний момент нашою метою є подальше занурення у цей ринок, відвідування галузевих заходів, встановлення контакту з потенційними клієнтами, розширення наших знань і підвищення впізнаваності бренду. Ми впевнені, що наша лінія покриттів Remsolar має світле і блискуче майбутнє, і будемо тримати вас у курсі нашої історії успіху.