Меню

Компанія “Аврора” успішно провела семінар про промислові покриття по металу

Лис20

семинар

14-15 листопада 2018 відбувся освітній семінар “Промислові покриття: підготовка поверхні, технології нанесення, обладнання. Сучасні тенденції ринку”.

На даному заході були присутні гості з більш ніж тридцяти компаній. Серед спікерів були провідні експерти в галузі промислових покриттів групи «Helios». Також зовнішні запрошені учасники з «Henkel», «Grako» і компанії «БОШ Харків».

Метою освітнього семінару було підвищити обізнаність в області промислових покриттів, відповісти на найбільш часті питання, попередити або знизити ризики, які можуть виникати при нанесенні промислових покриттів. Серед тем, порушених на семінарі були: основи знань про корозію, види дефектів при нанесенні лакофарбових покриттів, системи захисних покриттів, покриття для с/г техніки, герметики і клеї, підготовка поверхні перед фарбуванням, обладнання для фарбування та абразивні матеріали для підготовки поверхні.

Одне з пріоритетних завдань нашого підприємства – сприяння підвищенню рівня знань наших клієнтів і партнерів в області промислових покриттів і сучасних тенденцій ринку, що необхідно для подальшого розвитку галузі лакофарбових матеріалів.