Меню

Компанія “Аврора” прийняла участь у виставці “АГРО-2018”

Чер26

Компанія “Аврора” на виставці “АГРО-2018”


Компанія «Аврора», що є частиною групи Helios в Україні, взяла участь у виставці «АГРО-2018», яка проходила з 6 по 9 червня на території НК «Експоцентр України». Це найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі. В даний час аграрний сектор в Україні є однією з ключових галузей економіки, тому інтерес до даного бізнес-заходу стабільно високий. «Агро 2018» виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок у всіх сферах АПК України. Виставка надає можливість для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальний майданчик для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

На нашому стенді були представлені найсучасніші матеріали і технології для антикорозійного захисту сільськогосподарської техніки та обладнання. Фахівці нашого заводу, спільно з представниками Helios, поділилися тим багатим досвідом, який існує у підприємств групи в усьому світі. Були проведені переговори з існуючими та потенційними клієнтами.

Місія нашого підприємства не просто продаж ЛФМ, але і першокласне технологічне забезпечення покупця, технічна підтримка і якісний супровід на всіх етапах співпраці. Лакофарбові покриття (рідкі та порошкові), для будь-яких типів поверхонь, добре відомі далеко за межами нашої країни. До послуг всіх клієнтів найширший спектр лакофарбових матеріалів і весь величезний потенціал групи компаній Helios. Кращим підтвердженням є численні референції наших покупців не тільки в Україні, а й у всій Європі.