Меню

Компанії Helios TBLUS та Belinka Belles постійно отримують нагороду Responsible Care®

Тра14

Компанії Helios TBLUS та Belinka Belles, які входять до складу корпорації HELIOS, знову серед одержувачів сертифікату Responsible Care®, який щорічно присуджується Асоціацією хімічної промисловості Словенії під егідою Міжнародної ради хімічних асоціацій (ICCA) та Європейської ради хімічної промисловості (CEFIC).

Компанія Helios TBLUS вперше була нагороджена сертифікатом Responsible Care® у 2000 році, а компанія Belinka Belles – у 2012 році. Обидві з тих пір оновлювали сертифікат. Завдяки цій послідовності та стійким принципам HELIOS, у цьому році створена ініціатива «Зробимо світ зеленішим». Протягом цієї ініціативи ми прагнемо відповідально ставитися до природи та клімату у всьому ланцюгу наших цінностей.

The Responsible Care® – це глобальна ініціатива хімічної промисловості, завдяки якій підприємства добровільно дотримуються ряду етичних принципів та політики. Сертифікат являє собою визнане прагнення компаній забезпечити постійне вдосконалення в галузі охорони навколишнього середовища, охорони здоров’я та безпеки на виробництві, а також прозоре та відповідальне ставлення до різних зацікавлених сторін. При цьому одержувачі сертифіката мають право використовувати логотип.

Certificate-POR-2020_en_TBLUS

Certificate-POR-2020_en_Belles