Меню

Нова програма нульового травматизму Hero Zero

Чер21


HeroZero

На заводі “Аврора” впроваджена нова система забезпечення нульового травматизму і безпеки робочого місця згідно VisionZero

Забезпечення безпеки та здоров’я на робочому місці для всіх працівників є одним з основних зобов’язань HELIOS, визначених у Кодексі поведінки та цінностей HELIOS.
Промислові нещасні випадки та професійні захворювання завжди мають причину. Створюючи міцну культуру профілактики, можна усунути ці причини і запобігти нещасним випадкам на виробництві, шкідливим і професійним захворюванням.

Vision Zero – це трансформаційний підхід по запобіганню ситуацій, що описані вище, який поєднує три аспекти: безпеку, здоров’я та благополуччя на всіх рівнях роботи. Vision ZERO – концепція міжнародної асоціації ISSA. HELIOS активно реалізує його на всіх своїх заводах. Не став виключенням і Лакофарбовий завод “Аврора”.
Для того, щоб підвищити рівень обізнаності щодо заходів з охорони праці в HELIOS, ми також створили спеціальну ініціативу – Hero for Zero.
Ми запитували себе: «Хто справжній герой? Справжній герой – це співробітник, який завжди орієнтується на нульові нещасні випадки та безпечний для здоров’я робочий простір. Герой думає наперед про цей нуль і знижує можливість настання небезпечних ситуацій до нуля ”.
Згідно з ініціативою Hero for Zero, «Аврора» та HELIOS сприятимуть подальшому підвищенню рівня діяльності в галузі охорони праці та заохочення працівників до активної участі у забезпеченні власного здоров’я та безпеки.