Меню

HELIOS представляє новинки в сегменті архітектурних покриттів

Кві14

Цього року сегмент архітектурних покриттів Helios представляє асортимент вдосконалених продуктів та доповнень до покриттів особливого призначення.

Разом з оновленим дизайном бренд TESSAROL з гордістю представляє також розширену номенклатуру товарів. Нові доповнення до бренду включають ґрунтовку для металу, швидковисихаючу фінішну ґрунтовку TESSAROL Egalin та швидковисихаючу емаль TESSAROL Metal Express.

Фарби для внутрішніх стін були доповнені двома новинками – SPEKTRA Perfect White та SPEKTRA Kitchen & Bathroom. Разом з минулорічним бестселером та продуктом року SPEKTRA Active Air вони утворюють сімейство фарб для внутрішніх стін спеціального призначення. SPEKTRA Perfect White – фарба з високим покриттям виняткової білизни, яка підходить для частого оновлення внутрішніх та стельових поверхонь. SPEKTRA Kitchen & Bathroom призначена для використання в приміщеннях, де підвищена вологість може спричинити ріст цвілі.

Щоб зберегти природну красу дерева, Belinka розробила нову лінійку засобів для догляду під назвою Belinka Wood Cosmetics, що складається з чотирьох продуктів.

Молоко для догляду Belcare просочує дерев’яні меблі, захищаючи від плям фінішне покриття. Algid – це ефективна речовина, яка використовується для знищення зелених водоростей, які знаходилися на поверхні деревини та каменю. Belfresh – це ефективний засіб, який видаляє сірість з деревини, що зазнала дії кліматичних умов та посіріла. Belprotect – це покриття, яке покращує стійкість поверхонь з покриттям і містить добавки, що захищають плівку від цвілі та водоростей.

Для отримання додаткової інформації про товар відвідайте www.helios-deco.com або www.belinka.com