Меню

Helios Group та Kansai Paint святкують річницю та відкриття нового редактору смол

Тра31

17 травня 2018 р Helios Group і її компанія-власник Kansai Paint святкували річницю– 100 років Kansai Paint110 років Helios Resins та 70 років Belinka. Такі важливі етапи – це можливість згадати минуле, відсвяткувати досягнення і заглянути в майбутнє. Для майбутнього компанії важливо розуміння тенденцій, розробка покриттів, які відповідають останнім досягненням науки і техніки, а також нові інвестиції. Одна з найбільш важливих останніх інвестицій компанії Helios – це новий реактор смол для виробництва високотехнологічних водорозчинних смол, який замінить старий реактор з виробництва смол на основі органічних розчинників. Інвестиція перевищила 3 ​​мільйони євро. З сучасним обладнанням, що забезпечує більш високу продуктивність, загальний річний обсяг випущених смол Helios Group виросте з 60.000 тонн до 64.000 тонн.

Hubert Culik, Генеральний Директор компанії Helios Group:

“Успіх Helios Group обумовлений десятиліттями досвіду в сфері покриттів та нашим баченням останніх глобальних розробок і тенденцій. 100 років Kansai Paint, 110 років Helios Resins і 70 років Belinka – ці числа виражають ноу-хау, якість і традиції в сфері покриттів, поряд з новими перевагами, синергізмом і більшою клієнтоорієнтованістю. Всі ці компанії заснували люди, що володіють стратегічним мисленням. Katsujiro Iwai, який дотримувався унікальною бізнес-філософії, навіть сьогодні міцно існуючої в компанії Kansai, заснував компанію Kansai Paint. З іншого боку, компанія Helios сталася від компанії Ljudevit Marx, який створив цех з виробництва фарб, де працювало лише кілька людей. На сьогоднішній день компанія є одним з провідних світових виробників лакофарбових покриттів. Тепер ми повинні гідно нести цю відповідальність і бути далекоглядними”

Yu Akaki, представитель Kansai Paint та Hubert Culik, Генеральний директор компанії Helios Group на церемонії розрізання стрічки.

Виробництво смол та новий реактор

Інвестиції в реактор смол склали більше 3 мільйонів євро. Новий реактор збільшить виробничу потужність по водорозчинних смол на 4.000 тонн в рік. У травні були завершені роботи з будівництва нового реактора і початок виробництва водорозчинних смол очікується в липні. Водорозчинні смоли – це основні компоненти водорозчинних покриттів, тому, маючи додатковий реактор, компанія Helios також збільшить обсяг екологічно безпечних покриттів.

Історія смол Helios почалася 110 років тому, в м. Медводе, на Фабриці фарб. У той час рослинне масло видавлювалося, а потім оброблялося далі, і ця технологія стала попередником сучасної технології виробництва алкідних смол. Заснування компанії Ljudevit Marx в 1924 р поклало початок виробництву смол також і в Количева. 20% смол, вироблених компанією Helios, далі використовуються в нашому власному виробництві, тому що покриття складаються з смол на 30-40%. Об’єм смол, що залишився, реалізується переважно в Західній Європі. Крім того, що смоли являються важливим сировинним матеріалом для виробництва покриттів, вони також використовуються в складі комбінованих продуктів у багатьох інших галузях промисловості, наприклад, в суднобудуванні, будівельної та автомобільної промисловості, тощо.

Всі реакторні лінії в компанії Helios управляються комп’ютерами, що дозволяє нам повністю контролювати процес. Застосовуючи цей метод, ми забезпечили відтворюваність, якість продукції, максимальну оптимізацію і максимальну безпеку процесів. Як і в інших сегментах, в цеху смол також дотримується високий рівень екологічних стандартів. Всі виробничі одиниці підключені до сучасної центральної станції очищення повітря. Застосовуючи новітні технічні рішення, ми повністю закрили виробничий процес, таким чином, викиди в атмосферу відсутні.

Частина нового реактора смол.

Компанії Helios та Kansai – об’єднують зусилля для світового визнання

Після придбання компанією Kansai компанії Helios 1 квітня 2017 р обидві компанії з довгою історією об’єднали сили на Європейському ринку. Для компанії Helios такий стратегічний власник, як компанія Kansai Paint, означає можливості в багатьох сферах.

David Kubala, Генеральний директор Helios Group:

“Наш обмін досвідом та співпраця вже принесли результати в певних сферах. Ми об’єднали мережу і послуги Групи Helios з досвідом компанії Kansai Altan (Туреччина) в сфері Tier 1 автомобільні покриття. Наша спільна мета – поставки продукції спільного виробництва виробникам комерційного транспорту. Ми також співпрацюємо з компаніями Kansai Altan і Kansai Paint Японія в сфері подальшого розвитку сегмента електростатичне покриття (KTL)., В майбутньому ми плануємо зробити крок вперед в кожному з наших існуючих сегментів. Як один з лідерів європейського ринку покриттів для залізничного транспорту, компанія Helios розширюватиме свій досвід в цій сфері, роблячи акцент на водорозчинній, екологічно безпечної продукції. У минулому році ми посилили свої потужності з виробництва порошкових покриттів, а завдяки новому реактору смол, ми збільшимо обсяг виробництва водорозчинних смол. Ми будемо розвивати сегмент декоративних покриттів, особливо в сфері страхування будівельних проектів і виходу на будівельний ринок. Завдяки нашому відділу Повторної обробки Helios, ми запропонуємо своїм клієнтам унікальний досвід використання, разом з універсальністю застосування і різноманітністю продукції. УФ-затверджувальні покриття залишаться в центрі уваги нашого сегмента промислових покриттів для дерева. Ми постійно модернізуємо і своєчасно інвестуємо в технології. Завдяки цьому, ми визнані як компанія, що пропонує можливості і надає кращу якість всієї системи, ноу-хау, технологій, властивостей продукції, застосування і клієнтського обслуговування.”

Дізнайтесь більше про Kansai Paint 100th anniversary.

Peter Venturini, член Рада директорів, Helios Group на відкритті реактора.

Гості перед новим реактором для смол.