Меню

Екологічне соціальне врядування – основний напрямок нової групи правління KANSAI HELIOS

Кві22

З 1 квітня нова Група правління KANSAI HELIOS почала виконувати свої обов’язки. Четверо виконавчих директорів об’єднали свої сили, щоб підтримати стратегію зростання групи KANSAI HELIOS. Сильний акцент на екологічно чисті продукти та процеси, охорону праці та безпеку працівників, постійні дослідження та розробки, а також стратегічні інвестиції – все це значні кроки до майбутнього успіху на європейському ринку.

В останні роки HELIOS активізувала свою діяльність з охорони навколишнього середовища. Компанія займалася розробкою нових рішень, які не тільки захищають предмети, але й значно продовжують термін їх служби. Так, були випущені нові продукти, що мають на меті зменшення споживання всіх видів ресурсів та вуглецевого сліду продуктів. Сировина з відновлюваних ресурсів поступово замінює звичайні матеріали. Енергія повністю генерується з відновлюваних джерел або виробляється на наших власних сонячних електростанціях. Виробничі процеси постійно вдосконалюються з метою зменшення відходів та, відповідно, їх повторного використання у процесі виробництва. Рік тому ми розпочали свою внутрішню ініціативу “Ми озеленюємо”, щоб підвищити свідомість кожного окремого працівника, адже навіть незначні дії з точки зору охорони навколишнього середовища, такі як зменшення споживання води або паперу, сприяють реалізації цілей сталого розвитку KANSAI HELIOS.

Всі ці зусилля набувають ще більшого значення з початком роботи на початку квітня нового Правління Групи KANSAI HELIOS. Правління формується чотирма виконавчими директорами, які не лише втілюють подальший курс стратегічного зростання HELIOS, але також будують тіснішу співпрацю з акціонерами KANSAI PAINT та MITSUI.

пан Джюнітчі Каджима, президент, виконавчий директор

пан Міцуру Масунага, виконавчий віце-президент, виконавчий директор

пан Дітмар Йост, виконавчий директор

пан Бастіан Краусс, виконавчий директор

Міцуру Масунага, Дітмар Йост и Бастіан Краусс сфокусують свою увагу на стратегічно важливих ключових сферах відповідно до їх професійного досвіду, тоді як пан Джюнітчі Каджима, президент, буде контролювати одразу всі сфери. Нова структура ще більше покращить ефективність управління та підтримає стратегічний напрямок розвитку KANSAI PAINT до єдиної глобальної групи компаній. Екологічне соціальне врядування відіграватиме важливу роль у цій подорожі.

пан Дітмар Йост, пан Джюнітчі Каджима, пан Міцуру Масунага,
пан Бастіан Краусс

Джюнітчи Каджима поставив за мету посилити KANSAI HELIOS і підвищити її прибутковість:

«Група KANSAI HELIOS забезпечує стабільне зростання прибутку, будуючи міцну основу бізнесу в складних бізнес-середовищах. Це – результат чудової колективної роботи та постійних інвестицій у нові технології, продукти, дослідження та розробки. І ці інвестиції, разом з інвестиціями в людські ресурси і безпеку робочого середовища будуть продовжуватися. Наша відповідальність, як хімічної компанії, полягає також у тому, щоб зробити цінний внесок у майбутнє нашої планети та суспільства. Спільно зі штаб-квартирою KANSAI PAINT в Японії ми працюємо над спільними проектами в галузі сталого розвитку як частини нашого ESG управління. У цьому контексті сфера дотримання законодавства є фундаментальною, оскільки це наш основний принцип управління для розробки та впровадження чесної корпоративної діяльності.Моя місія – працювати на зростання успіху компанії в майбутньому і таким чином сприяти перетворенню групи KANSAI PAINT у провідну світову компанію”.

Міцуру Масунага матиме фокус на підтримці та підсиленні репутації компанії, а також на зміцненні та підтримці стратегії зростання компанії через органічні та неорганічні підходи:

«Ми живемо в швидко мінливі часи, коли цінності працівників та корпоративна доброчесність постійно перевіряються. У компанії KANSAI HELIOS ми визначили наші основні цінності та стандарт очікуваної ділової поведінки в нашому Кодексі поведінки, який допомагає працівникам приймати правильні рішення. Оскільки етична поведінка є невід’ємною частиною нашої культури, ми продовжуватимемо приділяти багато уваги її подальшому розвитку та впровадженню. Те, як нас сприймає громадськість, є ключовим фактором успіху для подальшого зростання компанії, і робота над цим є однією з головних моїх цілей. Посилення співпраці з KANSAI PAINT та MITSUI додатково відкриє нові можливості для нас та наших ділових партнерів”.

Дітмар Йост в першу чергу зосередиться на подальшому розвитку стратегії продажів у Європі:

“Ми прагнемо до довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами по всій Європі. Добре освічена команда з продажу є важливою запорукою успіху, і обмін нашими ноу-хау з клієнтами йде на крок далі. В рамках наших майстер-класів HELIOS ми зміцнюватимемо нашу навчальну та інформаційну програму і, таким чином, активізуватимемо наше партнерство. Інтеграція та обмін сучасними продуктами та технологіями з KANSAI PAINT та MITSUI продовжуватимуть збагачувати наш асортимент та створювати інновації, які зміцнюють позицію HELIOS як системного постачальника на європейському ринку. Крім того, ми будемо продовжувати сприяти міжгалузевому партнерству з потенціалом розробки рішень, що сприяють розвитку суспільства”.

Бастіан Краусс буде інтенсивно працювати над подальшим вдосконаленням виробничих технологій та безпеки:

“Технології у промисловому виробництві надзвичайно швидко змінюються, що сприяє пришвидшенню поставки продукції та створенню більш гнучкого виробничого процесу. Розмір нашої групи дозволяє використовувати напрацьований досвід та інтегрувати його у виробничі процеси відповідно до нашої стратегії зростання. Навчання передовим практикам, нові технології та постійна оптимізація процесів є важливою складовою всієї нашої організації та всіх сфер діяльності. Додаткові інвестиції сприятимуть посиленню заходів щодо екологічної безпеки та розробок. У цих динамічних процесах ми регулярно контролюватимемо безпеку та здоров’я всіх працівників, продовжуючи та вдосконалюючи нашу професійну політику щодо запобігання аварій”.

Посилений акцент компанії на екологічні процеси, міцна співпраця між усіма членами групи KANSAI HELIOS та розумні інвестиції в нові технології та людські ресурси можуть значно посилити наші високі результати. Нова Група Правління використає свій досвід для подальшого розвитку та вдосконалення всіх аспектів ведення бізнесу, нашої позиції на ринку, а також наших цілей щодо сталого розвитку.

www.helios-group.eu | www.kansai.com | www.mitsui.com