Меню

Актуальна інформація від HELIOS в зв’язку зі спалахом коронавірусу (COVID-19)

Січ15

15.01.2022
Ситуація зі здоров’ям у світі продовжує залишатися надзвичайно напруженою також у 2022 році, коли по Європі швидко поширюється нова хвиля інфекцій Covid-19. За словами фахівців, Omicron набагато швидше передається, аніж інші штами, хоча і з більш легкими симптомами. Здоров’я та безпека наших співробітників і партнерів залишається нашою першочерговою турботою. Щоб протидіяти поширенню нового штаму Covid-19 серед наших співробітників, ми робимо все можливе, щоб зменшити фізичні контакти всередині компанії.
Співробітники все ще працюють віддалено, де це можливо.
Ми розділяємо співробітників на зміни/команду, щоб мінімізувати можливість критичних контактів.
Відрядження, зустрічі, тренінги, освітні заходи, як і раніше, бажано проводити через віртуальні комунікаційні платформи.
Ми дотримуємося офіційних рекомендацій щодо носіння масок FFP2, дистанції та гігієнічних заходів у всіх місцях KANSAI HELIOS.
На жаль, ми не можемо обіцяти, що кількість заражень, а отже, й відсутності працівників у нашій компанії також не зросте, що також може призвести до затримок поставок. Але ми запевняємо вас, що зробимо все, що в наших силах, щоб дотримуватись термінів доставки та ефективно підтримувати бізнес.
05.03.2021
Спираючись на епідеміологічну ситуацію, реакція населення і пом'якшення обмежень в різних країнах, де працює HELIOS, відрізняються. Тому безпека наших співробітників та інших зацікавлених осіб залишається для нас найвищим пріорітетом. У той час як виробничі майданчики HELIOS працюють без перебоїв, інші співробітники, як і раніше, працюють віддалено, якщо це можливо. Водночас зберігається ряд профілактичних заходів та інструкцій для співробітників, ділових партнерів, а також відвідувачів, зовнішніх підрядників і водіїв вантажівок.

Ваші стандартні контакти в компанії HELIOS завжди доступні, однак ми надаємо перевагу дистанційним альтернативам, таким як телефонні конференції, дзвінки через Skype або MS Teams перед особистими зустрічами.

Запрошуємо вас відвідати наші роздрібні магазини для клієнтів DIY Mavrica в Словенії і Fritze Lacke в Австрії, які недавно відновили роботу.
28.10.2020
Влада Європи знову вживає більш жорстких заходів для забезпечення здоров'я, безпеки та добробуту громадян, оскільки ситуація із спалахом коронавірусу (COVID-19) погіршується. Відповідно до цього, компанія HELIOS ще більше посилює організаційні заходи.
Усі виробничі об’єкти компанії HELIOS знаходяться у Європі і постійно та безперебійно функціонують. Крім цього, компанія HELIOS також утримує сильні позиції щодо виробничих запасів і добре розвинену мережу кількох джерел. Ми також підтримуємо тісний зв'язок з нашими постачальниками, щоб оцінити можливі ризики в їх логістичному ланцюзі.
Забезпечуючи безперебійне виробництво, ми акцентуємо на тому, що здоров'я і безпека наших співробітників і інших акціонерів - наша першочергова турбота:

Ми запровадили на робочих місцях різноманітні заходи та інструкції, щоб підтримувати відповідні стандарти гігієни у офісах, місцях загального користування та виробничих приміщеннях.
З метою зменшення фізичного контакту ми дали можливість нашим працівникам працювати вдома, по можливості.
Більшість нетермінових відряджень, зустрічей, тренінгів, освітніх та інших заходів були відкладені або замінені різними віртуальними засобами спілкування.
Ми підготували додаткові рекомендації та заходи для всіх відвідувачів, зовнішніх підрядників та водіїв вантажівок, які відвідують об’єкти HELIOS. Для водіїв вантажівок ми також облаштували спеціальні зони.

Ми сподіваємося, що вищезазначені заходи якомога менше завадять нашому спілкуванню, поставкам та продуктивності бізнес-операцій.
Ми доступні за стандартними контактами компаній HELIOS. Також Ви можете зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти, мобільного телефону та інших альтернативних засобів віртуального спілкування, таких як телеконференції, Skype або MS Teams.
Ми віримо, що разом ми подолаємо труднощі і закладемо ще міцнішу основу на той час, коли ситуація нормалізується.
05.05.2020
По мірі послаблення урядових обмежень на запобігання спалаху коронавірусу (COVID-19) в більшості країн, де знаходяться компанії корпорації HELIOS, співробітники, які працюють на дому, поступово повертаються в офіси. У той же час, як і раніше, застосовуються деякі заходи і керівництва, що стосуються гігієнічних стандартів, організації зустрічей та заходів, відвідувачів і зовнішніх підрядників в приміщеннях HELIOS, а також обмеження на відрядження.

Ваші стандартні контакти в компаніях HELIOS залишаються доступними для вас, однак ми, як і раніше, вважаємо за краще альтернативи міжміського зв'язку, такі як телефонний конференц-зв'язок або дзвінки через Skype, а не особисті зустрічі. Ми повідомимо вам через ваші стандартні контакти про нові дати або альтернативні варіанти проведення заходів, зустрічей, конференцій та тренінгів, які були відкладені або скасовані через спалах коронавірусу (COVID-19).
30.03.2020
Всі виробничі об'єкти HELIOS на сьогоднішній день працюють лише з незначним порушенням графіка, незважаючи на те, що багато наших співробітників зараз працюють на дому. Також, у нас мінімальні перебої з поставками сировини. Ми продовжуємо збільшувати товарно-матеріальні запаси, і робимо все можливе, щоб зберегти високий рівень послуг для клієнтів. Однак з огляду на те, що ситуація з постачальниками та транспортними компаніями в Європі змінюється кожен день, просимо Вас прийняти до уваги деякі затримки в постачаннях і більш тривалий час очікування. Те ж стосується і обмеженої можливості підтверджувати замовлення, оскільки багато країн Європи, а також країн СНД закривають кордони. Остання країна, яка закрила свої кордони - Росія, з 30 березня, 2020 р. Ми повідомимо Вам, якщо у нас виникнуть серйозні проблеми з поставками.

Забезпечуючи безперебійне виробництво, ми акцентуємо на тому, що здоров'я і безпека співробітників та інших акціонерів - наша першочергова турбота. Всі заходи, вжиті нами за останні тижні, продовжують діяти.
24.03.2020
Шановні клієнти та бізнес-партнери!

Протягом останніх 2 місяців ми щодня моніторили ситуацію з поширенням коронавірусу (COVID-19), пропонуючи рекомендації та регулярні оновлення. Однак, беручи до уваги той факт, що на сьогоднішній день вірус був виявлений в декількох точках Європи, ми підсилюємо наші організаційні заходи у відповідь.

Усі виробничі об’єкти HELIOS знаходяться в Європі і функціонують безперервно. На сьогоднішній день нам не відомі випадки поширення коронавірусу між співробітниками на наших об’єктах. До того ж, HELIOS утримує сильні позиції стосовно виробничих запасів і добре розвиненої мережі декількох джерел. Ми також тісно спілкуємося з нашими постачальниками, щоб оцінити можливі ризики в їх логістичному ланцюгу.

На даний момент, ми все-таки не очікуємо будь-якого впливу на наш логістичний ланцюг внаслідок спалаху коронавірусу. Але так як ситуація в Італії змінюється щодня, і може якось вплинути на наш логістичний ланцюг, ми будемо тримати вас в курсі. Те ж саме стосується і роботи нашої компанії Ecopolifix, розташованої в Італії, яка на даний момент самостійно спілкується з клієнтами та бізнес-партнерами.

Ми в компанії HELIOS визнаємо важливість безпеки та здоров’я. Тому ми склали деякі заходи та рекомендації для запобігання можливого поширення коронавірусної інфекції на робочому місці та під час відряджень, а також інструкції стосовно зборів, заходів і відвідувачів.

На робочому місці:

 Часте миття рук водою з милом або дезінфекція рук, якщо вода з милом недоступні (згідно рекомендацій національних інститутів охорони здоров’я).
Уникнення тісного контакту з людьми, що мають ознаки інфекційних захворювань, а також з відвідувачами з Італії або інших країн з високим ризиком по коронавірус – Китаю, Південної Кореї.
Дотримуватися правил гігієни при кашлі та чханні (згідно рекомендацій національних інститутів охорони здоров’я).
Якщо відчуваєте себе хворим – залишайтеся вдома. Якщо члени сімей співробітників хворі коронавірусною інфекцією, співробітники зобов’язані сповістити про це вище начальство.
Уникати закритих приміщень з великою кількістю людей і регулярно провітрювати закриті приміщення.
Мити і регулярно дезінфікувати предмети і поверхні, до яких часто торкаються.

Відрядження:

Всі поїздки в Італію або інші регіони з високим ризиком по коронавірусу заборонені до подальшого повідомлення.
У всіх відрядженнях слід дотримуватися профілактичних гігієнічних заходів. Слід уникати тісного контакту з людьми, що мають ознаки інфекційного захворювання.
Після повернення з відрядження ми уважно стежимо за самопочуттям протягом 14 днів – якщо протягом цього часу з’являються лихоманка, нездужання і кашель – ми консультуємося з лікарем і залишаємося вдома.
Співробітники, які побували в зонах високого ризику по коронавірусу – Італія, Китай, Південна Корея – за останні 14 днів, повинні негайно повідомити про це своєму начальству і залишатися вдома.

Збори та заходи:

 Кількість зборів, заходів та тренінгів на наших об’єктах буде зведено до мінімуму і перенесено на більш сприятливий час.
По можливості, використовуємо альтернативні засоби зв’язку, наприклад, дзвінки в режимі конференцій або по скайпу.
Ми перенесемо всі збори та візити клієнтів і бізнес-партнерів з Італії та інших регіонів з високим ризиком по коронавірусу до того часу, коли ситуація з коронавірусу буде взята під контроль.

Відвідувачі поза HELIOS: 

 Всі відвідувачі компаній HELIOS (клієнти, бізнес-партнери, постачальники, підрядники) повинні повідомити нам, чи відвідували вони за останні 14 днів регіони з високим ризиком по коронавірусу: Італію, Китай, Південну Корею. В такому випадку, відвідувачам заборонено вхід в будівлю.
Усім відвідувачам компаній HELIOS необхідно перевіряти температуру тіла перед входом в наші будинки. Відвідувачам з підвищеною температурою забороняється вхід в будівлі.
HELIOS надасть певні зони та приміщення для постачальників, наприклад, для далекобійників.

Дякуємо за розуміння та співпрацю в цій виняткової ситуації. Якщо вам знадобиться свіжа інформація, звертайтеся до контактних осіб компанії HELIOS.
23.03.2020
Шановні клієнти та бізнес-партнери!

Влада Європи та України вживають заходів для забезпечення здоров’я, безпеки та добробуту громадян у мірі погіршення ситуації зі спалахом коронавірусу (COVID-19). Відповідно до цього, компанія HELIOS також підсилює свої організаційні заходи у відповідь.

На даний момент всі виробничі об’єкти HELIOS працюють без збоїв, виробляючи і відвантажуючи якомога більше продукції. Ми дбаємо про те, щоб на всіх виробничих об’єктах, на складах наших торгових компаній та у великих дистриб’юторів був великий рівень запасів.

В якості запобіжного заходу проти подальшого поширення коронавірусу (COVID-19), ми дали вказівку нашим співробітникам по можливості працювати з дому, щоб звести до мінімуму щоденні контакти. Ви як і раніше можете спілкуватися з контактними особами компанії HELIOS за допомогою мобільних телефонів, електронної пошти та інших альтернатив міжміського зв’язку, наприклад, дзвінків в режимі конференції або по скайпу.

Оскільки всі виробничі об’єкти HELIOS знаходяться в Європі, вже трапляються різні випадки через надзвичайну ситуацію в області охорони здоров’я та заходів, прийнятих владою. Ми будемо намагатися мінімізувати вплив цих заходів на нашу діяльність, однак ситуація змінюється щодня.

З огляду на інформацію, подану вище, з метою оптимізації виробничого процесу, керівництвом компанії прийнято рішення про перехід на 4-денний робочий тиждень. З 23 березня 2020 наше підприємство буде працювати з понеділка по четвер, з робочим графіком з 08:00 до 17:00.

З метою своєчасного виконання всіх ваших заявок (замовлень) на поставку продукції, просимо враховувати наші зміни у режимі роботи.

Звичайно, ми робимо все можливе, щоб не допустити порушень наших високих стандартів обслуговування і готуємося відновити звичний режим роботи, коли захворюваність коронавірусу (COVID-19) піде на спад, а поточні суворі профілактичні заходи будуть ослаблені.

Дякуємо за розуміння і співпрацю в цій виняткової ситуації. Ми очікуємо спільного вирішення майбутніх завдань і розширення нашої співпраці в майбутньому.

З повагою,

Правління компанії HELIOS
12.03.2020
В даний час всі виробничі об'єкти HELIOS працюють без збоїв, за винятком італійської компанії Ecopolifix SRL. На останньому тижні ми додатково збільшили наші товарно-матеріальні запаси, а також обсяги упакованої продукції на всіх виробничих об'єктах. Також, ми тісно взаємодіємо з постачальниками для оцінки можливих ризиків в логістичному ланцюжку. На даний момент, ми маємо мінімальні збої в постачаннях сировини. Ми робимо все можливе, щоб зберегти високий рівень наших послуг. Однак, оскільки ситуація з постачальниками і транспортними компаніями в Європі змінюється щодня, будь ласка, будьте готові до деяких затримок поставок і більш тривалого часу очікування. Ми повідомимо Вам, якщо виникнуть серйозні перешкоди для наших поставок.

З огляду на реальний стан справ і відповідно до указів уряду Словенії та Австрії, наші роздрібні магазини для приватних покупців закриті з 16 березня 2020 р. Це стосується магазинів Mavrica в Словенії і магазинів Fritze Lacke в Австрії. Ми запрошуємо всіх покупців, які через цю виняткову ситуацію не можуть відвідати наші магазини в Словенії, зробити покупки в нашому інтернет-магазині.

Ми в компанії HELIOS щодня моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу (COVID-19) і вживаємо всіх необхідних заходів, в той же час забезпечуючи безперебійну роботу. Разом з тим, здоров'я і безпеку наших співробітників та інших акціонерів - наше першочергове завдання. Протягом останніх двох тижнів ми підготували кілька інструкцій та заходів для підтримки відповідних стандартів гігієни в офісах, місцях загального користування та на виробництві. Також, ми підготували додаткові інструкції та заходи для всіх відвідувачів і зовнішніх підрядників підприємств HELIOS, та обладнали спеціальні приміщення для водіїв фур.

Для мінімізації контактів, ми дозволили нашим співробітникам працювати вдома, якщо є така можливість. Ми скасували всі відрядження, тренінги, освітні заходи, а також інші нетермінові збори. Але ваші контактні особи в компаніях HELIOS так само доступні по електронній пошті, мобільному зв'язку або іншим альтернативним варіантам віддаленого спілкування, наприклад, в режимі телеконференцій або по скайпу.

Ми сподіваємося, що перераховані вище заходи якомога менше порушать процеси спілкування, поставки та продуктивність бізнес-операцій. Ми віримо, що разом ми подолаємо труднощі і закладемо ще більш міцну основу на той час, коли ситуація нормалізується.