Меню

Контакти

Центральний офіс Helios в Україні

18030
вул. Будіндустрії, 3
м. Черкаси, Україна
Тел.: +380 472712881

Напишіть нам

Ми будемо використовувати тільки ту інформацію, що надається для цілей листування

    * обов’язкове поле

    Інформаційно-дистриб`юторський центр Helios у Києві

    02099, Україна,
    м. Київ, вул. Вереснева, 24.
    Тел.: +38 067 550-28-19
    +38 067 470-47-85

    Декоративне покриття
    ПІБ, КонтактиПосада
    Тимченко Олександр
    +380 67 548 19 60
    timchenko@helios.ck.ua
    Регіональний менеджер по Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській областям
    Костик Олег
    +380 67 675 12 98
    Oleh.Kostyk@aurora.ck.ua
    Регіональний менеджер по Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській областям
    Абрамович Роман
    +380 67 401 71 57
    abramovich@helios.ck.ua
    Регіональний менеджер по Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Волинській областям
    Пономаренко Євген
    +380 67 548 19 55
    ponomarenko@helios.ck.ua
    Регіональний менеджер по Сумській, Черкаській, Чернігівській, Київській областям
    Долідзе Георгій
    +380 67 377 10 07
    Heorhii.Dolidze@aurora.ck.ua
    Регіональний менеджер по Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Херсонській областям
    Покриття для металу
    ПІБ, КонтактиПосада
    Сапронова Олена
    +380 50 444 36 81
    sapronova@aurora.ck.ua
    Начальник відділу антикорозійних покриттів
    Красноход Михайло
    M: +38 067 470 47 85
    М: +38 050 331 82 93
    Mykhailo.Krasnokhod@aurora.ck.ua
    Керівник інформаційно-дистриб’юторського центру HELIOS у м. Киів
    Томащук Роман
    +380 67 474 06 60
    Roman.Tomashchuk@aurora.ck.ua
    Начальник відділу ЛФМ спеціального призначення, Traffic
    Кіріченко Лариса
    +380 67 470 31 44
    +380 67 602 05 96
    Larysa.Kirichenko@aurora.ck.ua
    Начальник відділу збуту, м. Дніпро
    Кучеренко Марина
    +380 67 470 24 40
    +380 66 273 54 43
    +380 63 887 97 02
    kucherenko@aurora.ck.ua
    Старший менеджер
    Скорик Надія
    +380 97 646 00 95
    Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
    Менеджер
    Покриття для дерева
    ПІБ, КонтактиПосада
    Тюлькін Віталій
    +380 96 335 23 91
    vitaliy.tiulkin@helios.si
    Керівник програми матеріалів для обробки деревини та меблевої промисловості
    Тарасов Олександр
    +380 67 470 50 15
    tarasov@aurora.ck.ua
    Головний спеціаліст лакофарбових матеріалів меблевої промисловості
    Сілкін Костянтин
    +380 67 550 28 19
    Kostiantyn.Silkin@aurora.ck.ua
    Менеджер з питань регіонального розвитку
    Кучеренко Марина
    +380 67 470 24 40
    +380 66 273 54 43
    +380 63 887 97 02
    kucherenko@aurora.ck.ua
    Старший менеджер
    Скорик Надія
    +380 97 646 00 95
    Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
    Менеджер
    Дорожня розмітка
    ПІБ, КонтактиПосада
    Томащук Роман
    +380 67 474 06 60
    tomashchuk@aurora.ck.ua 
    Начальник відділу ЛФМ спеціального призначення, Traffic
    Кучеренко Марина
    +380 67 470 24 40
    +380 66 273 54 43
    +380 63 887 97 02
    kucherenko@aurora.ck.ua
    Старший менеджер
    Скорик Надія
    +380 97 646 00 95
    Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
    Менеджер
    Порошкове покриття
    ПІБ, КонтактиПосада
    Томащук Роман
    +380 67 474 06 60
    Roman.Tomashchuk@aurora.ck.ua
    Начальник відділу ЛФМ спеціального призначення, Traffic
    Кучеренко Марина
    +380 67 470 24 40
    +380 66 273 54 43
    +380 63 887 97 02
    Maryna.Kucherenko@aurora.ck.ua
    Старший менеджер
    Скорик Надія
    +380 97 646 00 95
    Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
    Менеджер
    Менеджмент компанії
    ПІБПосадаEmail
    Догадко Олександр ВіталійовичКомерційний директорOleksandr.Dohadko@aurora.ck.ua
    Подйед Оксана СергіївнаНачальник відділу кадрівOksana.Podjed@aurora.ck.ua
    Дяченко Оксана Миколаївна
    +380 472 712881
    Заступник директора із закупівель Oksana.Diachenko@aurora.ck.ua