Меню

Helios в Україні

Місія Helios полягає в створенні і розвитку якісних торгових марок, які будуть покращувати наш світ, надаючи йому якісні відтінки.

Історія компанії

Історія Лакофарбового підприємства «Аврора» бере свій початок з 1933 року, коли в місті Черкаси був створений невеликий завод, що виробляє лакофарбову продукцію. З 2008, ми є членом одного з кращих виробників лакофарбової продукцій «Helios», а з 2017 є частиною «Kansai Paint Group». Сьогодні ми займаємося модернізацією виробництва, використовуючи новітні технології та обладнання.

На підприємстві впроваджена інтегрована система управління у відповідності з ISO 9001: 2015 та ISO 14001: 2015. Це дозволяє забезпечувати виробництво не тільки якісної продукції, але і стежити за відсутністю шкоди навколишньому середовищу.

Більш того, група фахівців Helios брала участь в розробці державних стандартів для водно-дисперсійних матеріалів (ДСТУ ISO 13300, ДСТУ ISO 1062-1), які відповідають європейським аналогам.

Аврора

Helios Cьогодні

Лакофарбовий завод Аврора

Наша продукція відрізняється високою якістю, комфортабельними експлуатаційними властивостями, екологічною чистотою і великим асортиментов кольорової гами. Основні цілі нашої діяльності:

  • Займатися розробкою все більш якісної продукції, для того щоб адаптуватися до потреб ринку.
  • Правильно і корисно використовувати ресурси, які знаходяться в нашому розпорядженні, щоб наша робота приносила користь сучасного світу.
  • Підкорити нові вершини і бути підприємством, яке відоме своєю високою якістю і продуктивністю.

Продукція Helios

Ми займаємося виготовленням таких видів продукції:

  • Дорожньо-розмічальні матеріали ТМ «TRAFFIC».
  • Продукція для промисловості ТМ «Аврора».
  • Напівфабрикатні покриття ТМ «Аврора».
  • Декоративні покриття ТМ «МІКS color».

Співробітники Helios застосовують нові технології та обладнання на виробництві, а також займаємося постійним підвищенням кваліфікації. Ми суворо контролюємо всі поставки лакофарбового покриття.