Меню

KANSAI HELIOS – у складі глобальної групи компаній з виробництва покриттів

KANSAI HELIOS входить до складу групи компаній – світового лідера з виробництва лакофарбових матеріалів – KANSAI PAINT Group. Маючи всесвітню мережу виробництва, реалізації та дистрибуції, ми забезпечуємо глобальну клієнтську базу. Надійність, розвиток і наукова діяльність – це найважливіші цінності, якими ми керуємося в оперативній роботі, а також надихають на створення нових продуктів і послуг, що відповідають всім вимогам наших партнерів і клієнтів.

KANSAI HELIOS – Designing Excellence

Компанія KANSAI HELIOS , як частина корпорації Kansai Paint, одного зі світових лідерів в області виробництва фарб і покриттів, представляє собою європейський центр передового досвіду. Керуючись прогресом, інноваціями та турботою про навколишнє середовище, ми прагнемо досягнення спільної мети, заснованої на цінностях, які розділяють усі члени групи KANSAI HELIOS, – пропонувати чудові продукти, що відповідають найвищим критеріям майбутньої якості і сприяти відповідальному, більш тісному та екологічному світу.

Ви – наш клієнт номер 1

Високотехнологічні покриття KANSAI HELIOS відповідають високим стандартам захисту навколишнього середовища, характеризуються нашим прагненням до інновацій та постійного самовдосконалення. До складу KANSAI HELIOS Group входять компанії і виробничі майданчики, розташовані в 18 країнах по всьому світу, компанія надає підтримку своїм клієнтам в будь-якій точці земної кулі. Наші клієнти – це найважливіше для нас, а швидкий сервіс є однією з сильних сторін, тому ми формуємо регіональні партнерські пропозиції на наших основних ринках. Група виробляє широкий асортимент продуктів і рішень в усіх сегментах лакофарбової галузі і для багатьох широко відомих брендів. Будучи фахівцем на нішевому ринку, KANSAI HELIOS може виробляти вироби будь-якого призначення з наперед заданими властивостями.

Екологічно безпечний розвиток, що відповідає вимогам ринку

Відділ досліджень і розробок KANSAI HELIOS Group має в своєму розпорядженні одну з найбільш оснащених лабораторій у світі і прагне завжди представляти нові продукти і розробки, що відповідають вимогам ринку. Принципи дбайливого ставлення до навколишнього середовища та екологічно безпечного розвитку реалізуються у всіх сегментах відділу досліджень та розробок і у виробничих процесах. Нові продукти та препарати розробляються з метою скорочення використання ресурсів і негативного впливу на навколишнє середовище шляхом зведення до мінімуму вуглецевих викидів та споживання енергії.
Саме так знання в KANSAI HELIOS  застосовуються для вигоди наших клієнтів і суспільства в цілому.

Лідируючі положення серед широко відомих брендів

KANSAI HELIOS Group пропонує широкий спектр покриттів і розчинів для різних видів промисловості, професійних користувачів і кінцевих споживачів, об’єднує десятки брендів, що заслужили довіру. Ми пишаємося тим, що займаємо лідируючі позиції на ринку систем покриттів для дорожньої розмітки в Європі, є одним з найбільших виробників лакофарбових матеріалів, а також одним з провідних європейських виробників покриттів для залізничної промисловості та є лідером в сегменті декоративних покриттів на ринках Центральної Європи. Крім цього, KANSAI HELIOS є сертифікованим партнером підприємств міжнародної автомобільної промисловості.

Інновації

Кожен співробітник компанії підтримує наш спільний дух інновацій, що означає ніколи не припиняти самовдосконалення і бути відкритими всьому новому. Інновації пропонуються ринку у вигляді нових продуктів і послуг, але також впроваджуються всередині компаній, що входять в групу, у виробництві та відділах досліджень і розробок, а також і в самих виробничих процесах. Дізнатися більше про наші інноваційні продукти ви можете на сторінці сайту KANSAI HELIOS Group.