Меню

Контакти

Центральний офіс Helios в Україні

18030
вул. Будіндустрії, 3
м. Черкаси, Україна
Тел.: (047) 271-28-81

Напишіть нам

Декоративне покриття
ПІБ, КонтактиПосада
Тимченко Олександр
+380 67 548 19 60
timchenko@helios.ck.ua
Регіональний менеджер по Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харьківській, Полтавській областям
Костик Олег
+380 67 675 12 98
Oleh.Kostyk@aurora.ck.ua
Регіональний менеджер по Львівській, Тернопільскій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській областям
Абрамович Роман
+380 67 401 71 57
abramovich@helios.ck.ua
Регіональний менеджер по Рівненській, Житомирській, Віннецькій Хмельницькій, Волинській областям
Пономаренко Євген
+380 67 548 19 55
ponomarenko@helios.ck.ua
Регіональний менеджер по Сумській, Черкаській, Чернігівській, Київській областям
Хачатуров Геворг
+380 67 557 17 26
Hevorh.Khachaturov@helios.ck.ua
Регіональний менеджер по Одеській, Херсонській, Миколаївській, Кіровоградській областям
Покриття для металу
ПІБ, КонтактиПосада
Сапронова Олена
+380 50 444 36 81
sapronova@aurora.ck.ua
Начальник відділу антикорозійних покриттів
Кучеренко Марина
+380 67 47 02 440
+380 66 27 35 443
+380 63 88 79 702
kucherenko@aurora.ck.ua
Старший менеджер
Скорик Надія
+380 97 646 00 95
Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
Менеджер
Покриття для дерева
ПІБ, КонтактиПосада
Тарасов Олександр
+380 67 4705015
tarasov@aurora.ck.ua
Головний спеціаліст лакофарбових матеріалів меблевої промисловості
Кучеренко Марина
+380 67 47 02 440
+380 66 27 35 443
+380 63 88 79 702
kucherenko@aurora.ck.ua
Старший менеджер
Скорик Надія
+380 97 646 00 95
Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
Менеджер
Дорожня розмітка
ПІБ, КонтактиПосада
Томащук Роман
+380 67 474 06 60
tomashchuk@aurora.ck.ua 
Начальник відділу ЛФМ спеціального призначення, Traffic
Кучеренко Марина
+380 67 47 02 440
+380 66 27 35 443
+380 63 88 79 702
kucherenko@aurora.ck.ua
Старший менеджер
Скорик Надія
+380 97 646 00 95
Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
Менеджер
Порошкове покриття
ПІБ, КонтактиПосада
Томащук Роман
+380 67 474 06 60
Roman.Tomashchuk@aurora.ck.ua
Начальник отдела ЛФМ спеціального призначення, Traffic
Кучеренко Марина
+380 67 47 02 440
+380 66 27 35 443
+380 63 88 79 702
Maryna.Kucherenko@aurora.ck.ua
Старший менеджер
Скорик Надія
+380 97 646 00 95
Nadiia.Skoryk@aurora.ck.ua
Менеджер
Менеджмент компанії
ПІБПосадаEmail
Догадко Олександр ВіталійовичКомерційний директорOleksandr.Dohadko@aurora.ck.ua
Мельник Оксана СергіївнаНачальник відділу кадрівMelnyk.oksana@aurora.ck.ua
Дяченко Оксана Миколайївна
+380 472 712881
Заступник директора по закупкам Oksana.Diachenko@aurora.ck.ua